Wałek i mata do masażu z igłami Lyapko
Wałki i maty do masażu Lyapko z igłami
Rehabilitacja i Fizjoterapia Sklep

ACUS MED BLOG – Fizjoterapia, rehabilitacja i masaż

ACUS MED BLOG to miejsce, gdzie nasi fizjoterapeuci dzielą się swoją obszerną wiedzą, popartą codziennie wzbogacanym doświadczeniem przy pracy z pacjentami. Lubimy dzielić się wiedzą oraz nowinkami związanymi z fizjoterapią, szczególnie jeśli wnosi ona coś nowego do naszego gabinetu, daje przy tym pozytywne rezultaty i pozwala leczyć swoich pacjentów z jeszcze większym powodzeniem. Dokładamy wszelkich starań, aby publikowane treści były interesujące i przekazywane w przystępny sposób.

Na naszym blogu znajdziesz artykuły o akupunkturze, suchym igłowaniu czy pinoterapii, ale także o kinesiotapingu, tradycyjnej medycynie chińskiej TCM, propriocepcji oraz o wielu zagadnieniach związanych ze sportem. 

Śledząc ACUS MED BLOG dowiesz się więcej na temat cenionych szkoleń z Medycyny Manualnej dr Radosława Składowskiego jak również innych kursów dla fizjoterapeutów, w których naprawdę warto uczestniczyć.

Z racji wprowadzenia ustawy o zawodzie fizjoterapeuty, odpowiemy na wszystkie pytania i wątpliwości wynikające z nowych przepisów.

Wiemy, czego potrzebuje każdy fizjoterapeuta, dlatego na ramach bloga dzielimy się również nowinkami produktowymi dostępnymi w naszym sklepie na ACUSMED

Znajdziesz u nas wpisy na temat najpopularniejszych produktów dostępnych w naszym sklepie takich jak: Aplikatory LYAPKO, Rollery OMS Roll, Igły SOMA do suchego igłowania i akupunktury