Nasi Autorzy

Andrzej Skowron

Absolwent Wydziału Medycznego Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunku fizjoterapia. Na co dzień pracownik Poradni Rehabilitacji - rozwiązuje problemy układu ruchu pacjentów. Oprócz fizjoterapii szczególnie zainteresowany filozofią pracy Osteopatii oraz Tradycyjnej Medycyny Chińskiej. Wolny czas wypełnia sportem oraz literaturą.

Anna Woźniakowska

Z wykształcenia ekonomistka, z pasji trener personalny i dietetyk sportowy. Entuzjastka życia w duchu slow z dala od codziennej bieganiny i niezdrowego jedzenia. Fascynuje mnie wpływ żywienia na nasze zdrowie i prawidłowe funkcjonowanie organizmu.

Jakub Seremak

Magister fizjoterapii, osteopata. Specjalizuję się w rehabilitacji sportowej, ortopedycznej oraz nowoczesnych metodach usprawniania organizmu. Interesuję się także fizjologią, która jest podstawą do zrozumienia problemów pacjenta. W wolnym czasie uprawiam sport, słucham rocka i gram na basie.

Magdalena Serafin

Historyk sztuki i specjalista PR, certyfikowany provider TRE® ,a z zamiłowania pasjonatka osteopatii i pracy z ciałem, studentka psychoterapii w nurcie analizy bioenergetycznej według Lowena. Mama dwóch małych córek, łącząca pracę zawodową z bieganiem i zgłębianiem meandrów psychiki. Uwielbia być tu i teraz, blisko ludzi.

Olga Rymarska

W życiu zawodowym działam dwutorowo: jestem fizjoterapeutką i copywriterką medyczną. Spełniam się nie tylko w osobistym kontakcie z pacjentem, ale również wtedy, gdy elektronicznie szerzę wiedzę na temat fizjoterapii i zdrowego stylu życia. Prywatnie uwielbiam Chorwację, koncerty i książki o medycynie sądowej.

Paulina Korzępa we współpracy z adw. Katarzyną Furtak-Draus

Paweł Grochala

Ukończył kierunek Fizjoterapia na Wydziale Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, na co dzień fizjoterapeuta w Przychodni Rehabilitacyjnej NZOZ. Pracując z pacjentami wykorzystuję wszystkie możliwości fizjoterapii, nie ograniczam się do konkretnych filozofii czy technik. Wolny czas spędzam na uprawianiu sportu i zdobywaniu wiedzy.

Paweł Sarnecki

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie i Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Wolne chwile lubię spędzać z kubkiem dobrej kawy wertując strony atlasu z anatomii. Czerpię satysfakcję z pracy z ludźmi, a energetycznego kopa daje mi powrót do zdrowia moich podopiecznych. Nie boję się wyzwań i staram się stawiać sobie kolejne cele aby nie tkwić w miejscu. Mam słabość do dobrej włoskiej kuchni, muzyki, potreningowych endorfin i twórczości Krzysztofa Krawczyka.

Piotr Ewertowski

Magister fizjoterapii i podchodzący holistycznie do problemów pacjenta. Specjalizuje się w biomechanicznej analizie problemów pacjenta, włączając w to neurobiomechanikę oraz biomechanikę klasyczną. Przygodę z fizjoterapią rozpoczął w 2011 r. Na co dzień czerpie bardzo dużo przyjemności z pracy z pacjentem, ponieważ fizjoterapia jest również jego pasją. W życiu prywatnym globtroter, zawodnik sportowy oraz instruktor zajęć aktywności ruchowej.