Bańki chińskie gdzie kupić?

Bańki chińskie – gdzie kupić oraz za ile?

46

4008

Bańka chińska znajduje zastosowanie nie tylko w lecznictwie w przypadku wielu dolegliwości bólowych, ale również w kosmetologii. Jest coraz częściej wybierana przez kobiety, które szukają prostego w wykonaniu, bezpiecznego i taniego sposobu na zmniejszenie widoczności cellulitu.

Czy bańki chińskie są dobrym wyborem? Gdzie je kupić oraz za ile? Odpowiedź znajdziesz w poniższym artykule 🙂

 

 

Bańki chińskie – cena 

Zaletą baniek chińskich jest przede wszystkich ich cena. Nie musisz wydawać milionów, by cieszyć się ich właściwościami. Cena baniek chińskich mieści się w przedziale od 8 zł do 230 zł. Te najtańsze są wykonane z silikonu medycznego i służą do masażu twarzy. Natomiast droższa cena dotyczy całego zestawu profesjonalnych baniek próżniowych przeznaczonych zwłaszcza dla fizjoterapeutów.

 

Gdzie kupić bańki chińskie? 

Skoro znany jest już koszt produktu, warto zastanowić się, gdzie kupić bańki chińskie i na co zwrócić uwagę przy wyborze tego odpowiedniego produktu. Pierwszym miejscem, gdzie kupimy bańki chińskie są sklepy medyczne (przede wszystkim sklepy dla fizjoterapeutów), których zadaniem jest dostarczanie produktów niezbędnych do terapii pacjentów. To w szczególności fizjoterapeuci specjalizują się w stawianiu baniek chińskich. Drugim miejscem, który należy wymienić to apteki, w których znajdziemy różnego rodzaju bańki – zaczynając od szklanych, kończąc na silikonowych. Warto również mieć na uwadze internet, w którym znajdziemy dosłownie wszystko. Przy wyborze odpowiedniego produktu należy kierować materiałem, z jakiego są wykonane bańki chińskie, ich ceną oraz opiniami.

 

Jak bardzo podobał Ci się ten wpis?

Kliknij na gwiazdkę aby ocenić

Średnia ocena 4.9 / 5. Liczba głosów: 21

Brak głosów. Oceń jako pierwszy!

AcusMed Blog

To nasi specjaliści od wyboru odpowiednich produktów do rehabilitacji sportowej, akupunktury, kinesiotapingu i nie tylko. Rozwiewają wątpliwości oraz podsuwają cenne wskazówki i ciekawostki na temat fizjoterapii.

Wspomagaj się wiedzą innych, bądź na bieżąco!
Dołącz do Facebookowej grupy "Pogadajmy o fizjoterapii"


Jeden komentarz do “Bańki chińskie – gdzie kupić oraz za ile?”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *