fbpx

AMBASADORZY

dr Radosław Składowski

Lekarz ortopeda od 20 lat zajmujący się profesjonalnie medycyną manualną. Od 2006 uzupełnił metody medycyny manualnej o metody narzędziowe. Twórca modelu terapeutycznego FRSc (koncepcja Pięciu Układów Regulacyjnych) oraz organizator szkoleń z jego zakresu dla fizjoterapeutów, lekarzy i osteopatów. Doskonały nauczyciel, który oprócz dzielenia się umiejętnościami, rozbudza w adepcie pasję, odwagę i odpowiedzialność. Jego przygoda z nauczaniem rozpoczęła się od szkolenia dla grupki chętnych. Aktualnie kursy prowadzone przez Radka są niezwykle popularne, a chętnych osób z roku na rok przybywa

Radosław Składowski

Piotr Kostrzębski

Doświadczony fizjoterapeuta, terapeuta manualny, terapeuta podiatryczny. Właściciel dwóch gabinetów fizjoterapii. Specjalizuje się w fizjoterapii neuroortopedycznej oraz podiatrycznej (diagnostyka i terapia pacjentów z problemami wad, deformacji i dysfunkcji w obrębie stopy oraz podudzia). Międzynarodowy instruktor FDM i FDM Neuro oraz twórca koncepcji GTS (Globalnej Terapii Stopy). Fascynuje się osteopatią, biomechaniką i medycyną mięśniowo-powięziową. Do jego gabinetu trafiają sportowcy, osoby cierpiące na problemy ortopedyczne, neurologiczne lub ginekologiczno położnicze. Jedyny europejski fizjoterapeuta posiadający certyfikację International Collage of Biomechanics z Australii.

Piotr Kostrzębski

Jakub Stępnik D.O. , MSC., BSc., MT, PT

Osteopata, fizjoterapeuta i terapeuta manualny. Wykładowca diagnostyki klinicznej, patologii i semiologii na Still Academy of Osteopathy. Instruktor autorskich szkoleń. Pasjonat nauk biologicznych, osteopatii, medycyny, biomechaniki i fizjologii. Swoją wiedzę czerpie od najlepszych ekspertów na całym świecie. Absolwent studiów magisterskich i doktoranckich na kierunku fizjoterapia na AWF w Warszawie oraz absolwent pięcioletnich studiów specjalistycznych na Flanders International College of Osteopathy. Interesuje się medycyną zachodnią oraz zgłębia tajniki medycyny wschodniej i stara się je tłumaczyć na język biologii, biofizyki i biochemii. Na swoim koncie posiada liczne szkolenia i konferencje na całym świecie.

Jakub Stępnik

Aleksander Bielecki PhD. D.O.

Dyplomowany osteopata, fizjoterapeuta i doktor nauk kultury fizycznej. Absolwent Wydziału Fizjoterapii Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach oraz Podyplomowych Studiów Medycznych w szkole Osteopatii w Europie (ESO Boxley), gdzie uzyskał tytuł Diploma of Osteopathy. Były fizjoterapeuta Reprezentacji Polski w Piłce Siatkowej Mężczyzn i Kobiet 2008-2012, uczestnik kadry Polski na Igrzyskach Olimpijskich Pekin 2008, Londyn 2012 oraz fizjoterapeuta w Piłce Ręcznej na Igrzyska Olimpijskie Rio 2016. Jego liczne osiągnięcia i zdobyte doświadczenie pozwoliły na zdobycie szerokiej wiedzy w zakresie profilaktyki i leczenia urazów, a także jej systematyczne pogłębianie.

Aleksander Bielecki

Maciej Graczykowski

Fizjoterapeuta i akupunkturzysta. Twórca marki Akupunktura dla ciekawskich. Z wykształcenia także mikrobiolog. Interesuje się badaniami naukowymi oraz dobrym jedzeniem. Prowadzi własny gabinet terapeutyczny Terra-pia na Podkarpaciu. W latach 2016-2021 asystent dr Radosława Składowskiego, gdzie poza prowadzeniem szkoleń z Pinoterapii wspierał kadrę dydaktyczną badając najnowsze wiadomości naukowe ze świata medycyny klasycznej i niekonwencjonalnej. Ciągle poszerza swoją wiedzę na licznych kursach i szkoleniach. W swojej pracy wykorzystuje techniki terapii manualnej, pinoterapię i akupunkturę, a także znajomość fizjologii i biochemii ciała człowieka.

Maciej Graczykowski

Marta Pawelec

Ilustratorka medyczna od ponad 6 lat. Narysuje wszystko, co nosisz pod skórą i zrobi to bezkonkurencyjnie. Marta Pawelec to fanatyczka odkrywania tajemnic ludzkiego ciała. Uwielbia podziwiać struktury, łączenia, labirynty i niespodziewane, anatomiczne zależności. Spoglądając na ciało pełne zagadek, przenosi je na język realistycznych oraz szczegółowych ilustracji. Jej dzieła pomagają w nauce anatomii, zdobią przychodnie, gabinety oraz specjalistyczne książki medyczne.

Marta Pawelec

Anna Kowalska

Polska zawodniczka Karate Olimpijskiego WKF oraz klubu Sportów Azjatycki Atemi Bielsko-Biała. W 2015 roku została powołana do ścisłej Kadry Narodowej Polski i do dnia dzisiejszego reprezentuje Polskę na Mistrzostwach Europy, Pucharze Świata oraz innych turniejach Międzynarodowych. Już od 6 roku życia zaczęła ćwiczyć karate, traktując to jako formę rozrywki. Z czasem ten sposób spędzania wolnego czasu przerodził się w pasję oraz znakomite wyniki sportowe.

Anna Kowalska

NASI PARTNERZY

Ślęza Wrocław
Ślęza Wrocław
Polski Związek Zapaśniczy
Polski Związek Zapaśniczy
Polski Związek Towarzystw Wioślarskich
Polski Związek Towarzystw Wioślarskich
Polski Związek Szermierczy
Polski Związek Szermierczy
Polski Związek Pływacki
Polski Związek Pływacki
Polski Związek Judo
Polski Związek Judo
Cracovia Kraków
Cracovia Kraków
Piast Gliwice
Piast Gliwice