Sposoby płatności

 

 

FORMA PŁATNOŚCI

 

OPIS USŁUGI

PAYNOW

 

Przelew elektroniczny jest jedną z najszybszych form zapłaty – wybierając ją, Twoje zamówienie zostanie szybciej zrealizowane, ponieważ zaksięgowanie wpłaty na naszym koncie nastąpi błyskawicznie. Usługa realizowana za pośrednictwem PayNow. 

 

BLIK

 

Aby zapłacić BLIKIEM, wybierz tę opcję płatności i po przekierowaniu na kolejną stronę przepisz kod BLIK w aplikacji banku. Kliknij „zapłać”, potwierdź transakcję PINem w aplikacji banku i gotowe. Kwota zostanie automatycznie pobrana z Twojego rachunku bankowego. 

 

KARTA PŁATNICZA

 

Jeśli chcesz zapłacić za zakupy kartą kredytową, to wystarczy przepisać numer swojej karty, datę ważności oraz kod CCV a następne zaakceptować transakcję przyciskiem “kupuję i płacę”. Kwota zostanie odpisana z Twojej karty Visa lub Mastercard.

 

PAYPO / TWISTO – ZAPŁAĆ PÓŹNIEJ

 

PayPo i Twisto to jedne z najwygodniejszych metod płacenia za zakupy. PayPo / Twisto opłaca Twoje zamówienie, a Ty masz 21 dni lub aż 45 dni w przypadku, gdy zarejestrujesz konto, aby uregulować płatność.

 

IMOJE

 

Ta metoda umożliwia przyjmowanie płatności online za pomocą najpopularniejszych metod, takich jak: BLIK, e-przelewy i karty płatnicze.

 

APPLE PAY / GOOGLE PAY

Płatności Google Pay i Apple Pay działają na zasadzie elektronicznych portfeli. Jeśli dodasz do nich swoją kartę płatniczą, będziesz mógł nią płacić podczas zakupów w sieci lub za pomocą aplikacji na telefonie.

PŁATNOŚĆ U KURIERA

(ZA POBRANIEM)

 

Ten rodzaj płatności dostępny jest przy wysyłce kurierskiej DPD/InPost. Zamówienie jest realizowane w ciągu 24h. Wymagana jest dopłata +2 zł, gdyż firmy kurierskie pobierają opłatę za transfer pieniędzy.

 

TRADYCYNY PRZELEW BANKOWY

 

Po złożeniu zamówienia wyświetlą się informacje niezbędne do dokonania przelewu. Na Twój przelew czekamy 3 dni robocze.
Dopiero po zaksięgowaniu płatności, przystępujemy do realizacji zamówienia.


Dane do przelewu:
ACUS MED Sp. z o.o.

ul. Mielecka 105
36-100 Kolbuszowa

15 1050 1562 1000 0090 8012 6437
ING Bank Śląski S.A.

 

PŁATNOŚĆ W SIEDZIBIE

ACUS MED

 

Odbiór osobisty i płatność w siedzibie firmy możliwa jest wyłącznie po złożeniu zamówienia. Płatność na miejscu zarówno gotówką jak i kartą. Przed odbiorem prosimy o kontakt telefoniczny.


Nasz adres:

Acus Med Sp. z o.o.
ul. Mielecka 105
36-100 Kolbuszowa