Moje konto ... Obserwowane ... Koszyk ... Kontakt Blog

Ultra prosty system do zarządzania gabinetem. Grafik pacjentów, dokumentacja w formie elektronicznej, wigdet do umawiania online i organizer w jednym. Jasne i przejrzyste zasady, stała cena bez ukrytych kosztów, do tego wsparcie prawne oraz promocja na portalu www.znajdzgabinet.pl.

To wszystko czeka Cię zakładając konto na
www.zarejestrowani.pl

Ponadto mamy dla Ciebie 14-dniowy okres próbny. W tym czasie możesz przeklikać sobie dokładnie cały program. Przed końcem okresu skontaktujemy się z Tobą aby poznać Twoje zdanie i zapytać czy zostajesz z nami na dłużej.

Umowa, którą podpisujemy na początku naszej współpracy jest równie przejrzysta - czas nieokreślony, jeden miesiąc wypowiedzenia, brak minimalnego okresu czasu, na który należy się z Nami związać, SMSy bez limitu, wszystkie funkcje nieodpłatne.

Co jeszcze? Faktura VAT co miesiąc na Twojego maila. O stałej kwocie, więc śmiało możesz ustawić przelew cykliczny.

Nikt nie naciągnie Cię na żadne ukryte koszty. Masz nasze słowo ;-)

Ułatwimy Ci pracę!

Przede wszystkim nasz system NIE jest stworzony dla lekarzy, barberów, kosmetyczek itp. Powstał dla fizjoterapeutów mających prywatne gabinety, niezwiązane z NFZ. Dzięki temu są tu tylko te funkcje, których potrzebujesz, nic ponad to. Wszystko to sprawia, że program jest bardzo prosty w obsłudze, a Ty nie zmarnujesz swojego cennego czasu.

“Prostota jest szczytem wyrafinowania”
Leonardo Da Vinci.

Podążając za tą myślą, stworzyliśmy banalnie prosty program, który pracę w gabinecie ma ułatwiać a nie utrudniać. W jednym programie prowadzisz swój kalendarz gabinetu, kartę pacjenta i prywatny organizer. Robisz to łatwo, szybko, bezpiecznie i wiesz, że nikt nie wykorzystuje do żadnych statystyk Twojej dokumentacji. Wszystko jest tylko Twoje!

Dlaczego warto?

Przejrzystość - Program do prowadzenia gabinetu ma być wybitnie łatwy. Wchodzisz w niego i już wiesz co masz kliknąć aby sprawnie przyjąć pacjenta. Dlatego pominęliśmy milion zupełnie nieprzydatnych tekstów, czy stopięćdziesiąt nikomu niepotrzebnych okienek. Zostawiliśmy tylko to, co nakazuje Nam prawo i przyda się w Twojej praktyce.

Czas - To nie Twój program w gabinecie jest kluczowy a pacjent, który oczekuje Twojej pomocy. System ma spełniać jedynie kilka prostych zasad.
1. Ma się nie zacinać.
2. Karta pacjenta ma się wypełniać błyskawicznie.
3. Ma narzucać Ci porządek w grafiku, abyś nie musiał o tym myśleć.
Tylko tyle i aż tyle. Aby to osiągnąć zastosowaliśmy kilka ciekawych mechanizmów.

Funkcja SMS - Od dzisiaj to system wyśle za Ciebie SMSa gdy wpiszesz kogoś w kalendarz. Poinformuje pacjenta o adresie, gabinecie, godzinie i terminie wizyty. Nie będzie już telefonów z prośbą o adres placówki.
Ale to nie wszystko. 24 godziny przed umówionym spotkaniem pacjent otrzyma od systemu wiadomość, w której dwoma kliknięciami może potwierdzić wizytę. Tobie informacja o potwierdzeniu lub odwołaniu wizyty pojawi się w systemie.
Jeśli pacjent odwoła wizytę, to również dostanie SMSa z informacją.

System kropek - To niewiarygodne jak proste mogą być rozwiązania niektórych problemów!
Od dzisiaj jeśli dzwoni do Ciebie pacjent a Ty chcesz znaleźć dla niego pierwszą wolną wizytę, to wystarczy, że spojrzysz w lewy dolny róg.
Czarne kropki świadczą o tym, że tego dnia masz już pełny grafik. Niebieskie zaś, że tego nie masz jeszcze przynajmniej jedną wolną godzinę, na która możesz umówić pacjenta.

Jeden klik do karty pacjenta - Teraz możesz mieć dokumentację medyczną w formie elektronicznej, do której możesz przejść jednym kliknięciem bezpośrednio z kalendarza. To co jest jednak kluczowe, to to, że jest ona naprawdę prosta w obsłudze. Ile do tej pory zajmowało Ci uzupełnienie dokumentacji?

Umawianie online - Korzystając z naszego systemu otrzymujesz od razu wtyczkę, na swoją stronę www. Dzięki temu pacjenci będą mogli zapisywać się kilkoma kliknięciami na taką godzinę, jaka im odpowiada. Nie angażują przy tym Twojego cennego czasu.

Kompatybilność - Nie ważne czy korzystasz z telefonu, tabletu czy laptopa. Na wszystkich urządzeniach bardzo łatwo skorzystasz z każdej dostępnej funkcji.

Bezpieczeństwo - Szyfrowane dane umieszczone na bardzo szybkich serwerach. Pracujemy również nad podpisem kwalifikowanym, zgodnie z zaleceniami prawnymi.

Innowacja - Nie wiemy czym sobie na to zasłużyliśmy, ale mamy szczęście do świetnych ludzi, to właśnie oni, partnerzy Acus Medu i użytkownicy kalendarza dodają wyjątkowości temu projektowi. Dzięki uwagom, które od nich dostajemy program rozwija się z prędkością światła zmierzając w jednym kierunku-> najlepszego systemu do prowadzenia gabinetu w Polsce.
Ilość funkcji nad jakimi aktualnie pracujemy sięga w tym momencie liczby 29. Wszystkie mają jeden cel, ułatwić pracę. Niezmienne pozostaje jednak główne założenie, iż prostota jest szczytem wyrafinowania.

Wsparcie prawne - Nieznajomość prawa szkodzi, dlatego każdy użytkownik naszego systemu ma prawo dołączyć do specjalnej, zamkniętej grupy, w której pomagamy załatwić ciężkie tematy prawne.
Dołączając do grupy dowiesz się np.:
- jakie dokumenty powinno się zbierać od pacjentów
- czy warto wpisywać w kartę pacjenta igłoterapię czy terapię wisceralną
- jaką formę ubezpieczenia wybrać
- jak zarejestrować podmiot leczniczy
- jak złożyć wniosek do BDO
- jakie urzędy mogą prosić o dostęp do Twojego kalendarza i co zrobić w razie kontroli.
To i wiele wiele więcej.

Koszty - Program możesz przetestować zupełnie bezpłatnie przez 14 dni, a później dasz nam znać czy zostajesz z nami i który pakiet wybierasz! Opcje są trzy:
- pakiet darmowy - do 1000 wizyt,
- pakiet BASIC - 55 zł netto miesięcznie - z webinarami, wsparciem prawnym i księgowym, rabatami na acusmed.pl oraz enedu.pl,
- pakiet PRO - 125 zł netto miesięcznie - czyli wszystko co powyżej + nielimitowane SMSy do Twoich pacjentów.

Kontakt

Chcesz poznać nasz kalendarz do obsługi gabinetu w raz z powiadomieniami SMS zarejestrowani.pl?
Napisz do mnie!

info@fizjorejestracja.pl