Moje konto ... Obserwowane ... Koszyk ... Kontakt

ACUS MED SZKOLENIA

Zapraszamy Cię do strefy szkoleń Acus Med - to właśnie tam znajdziesz dostęp do dużej ilości pełnych merytorycznej wiedzy szkoleń, które prowadzone są przez najlepszych instruktorów. Aby sprostać najwyższym wymaganiom, specjalnie dla Was stworzyliśmy ofertę kursów zarówno w wersji stacjonarnej jak i online.

SZKOLENIA DLA FIZJOTERAPEUTÓW ONLINE

Aktualnie szkolenia te cieszą się bardzo dużą popularnością wśród studentów kierunków medycznych, a także początkujących i doświadczonych fizjoterapeutów oraz osteopatów. Kursy online to idealne rozwiązanie dla każdego, ponieważ umożliwiają ciągły rozwój - bez względu na miejsce i czas. Dokładamy wszelkich starań, aby nasze szkolenia były najwyższej jakości, dlatego do współpracy zapraszamy doświadczonych terapeutów.

NAJCZĘŚCIEJ WYBIERANE SZKOLENIA:

STACJONARNE KURSY DLA FIZJOTERAPEUTÓW

W strefie szkoleń Acus Med znajdziesz także tradycyjne szkolenia stacjonarne w kilku różnych kategoriach m.in Fizjoterapia i Osteopatia czy Rozwój Osobisty. Aby ułatwić Ci wybór każde szkolenie oznaczone jest odpowiednim poziomem zaawansowania. Dzięki temu jeśli jesteś początkujący i dopiero zaczynasz przygodę z fizjoterapią nic Cię nie przerośnie ;)

ZOBACZ NAJPOPULARNIEJSZE SZKOLENIA:

MASZ PYTANIA? NAPISZ DO NAS: