Sissel

Sissel – produkty dla fizjoterapeutów i sportowców

To szwedzki producent sprzętu potrzebnego w rehabilitacji, fizjoterapii i treningu sportowym, który znajduje się na rynku od ponad 30 lat. Marka posiada najwyższej jakości produkty, które wspomagają zdrowy i aktywny tryb życia. W ofercie marki SISSEL znajdziesz m.in. okłady chłodzące i rozgrzewające, gumy do ćwiczeń, piłeczki do masażu, maty do ćwiczeń.

Produkty rozgrzewająco/chłodzące Sissel

Producent posiada w swojej ofercie maseczki i okłady, które przyjmują temperaturę otoczenia. Szczególną uwagę należy zwrócić na rozgrzewająco-chłodzący okład. Jest to idealny produkt na stłuczenia, zwichnięcia, bóle głowy, obrzęki i opuchlizny. Stosowany przez fizjoterapeutów i sportowców w celu udzielenia pierwszej pomocy w nagłych wypadkach. Doskonale nadaje się do terapii zimnem/ciepłem. Dodatkowo w naszej ofercie znajdują się maseczki rozgrzewająco-chłodzące na twarz i na oczy, które pomagają zlikwidować objawy zmęczenia lub alergii. Sprawdzają się podczas wieczornego relaksu po ciężkim dniu.

Akcesoria do ćwiczeń Sissel

Gumy do ćwiczeń Fitband dostępne są w wielu kolorach – każdy z nich oznacza inny stopień oporu. Taśmy te umożliwiają wykonywanie ćwiczeń różnych partii ciała. Masażer Sissel Spiky Twin Roller pozwala na efektywny masaż antycellulitowy i poprawiający kondycję skóry. Dodatkowo rozluźnia mięśnie i łagodzi obrzęki. Jednymi z najpopularniejszych produktów marki są maty do ćwiczeń Sissel Gym Mat, które posiadają mocną i wytrzymałą piankę. Nie ślizgają się po podłodze, są odporne na odkształcenia i doskonale stabilizują i amortyzują uderzenia podczas ćwiczeń. Nowoczesne a zarazem skuteczne produkty oferowane przez producenta są niezastąpionym rozwiązaniem w przypadku rehabilitacji i fizjoterapii. W naszym sklepie znajdziesz akcesoria do ćwiczeń innych producentów, m.in.: 4FIZJO, Thera-Band, MOVO Training, Rea.