Wydawnictwo Świat Książki

Wydawnictwo Świat Książki 

Jedno z najpopularniejszych wydawnictw w Polsce, swoją działalność na rynku rozpoczęło w 1994 roku. Szeroka oferta Wydawnictwa Świat Książki obejmuje wiele pozycji, w tym m.in. historyczne, biograficzne, obyczajowe, literaturę piękna czy faktu. Wydawnictwo Świat Książki tak naprawdę oferuje książki dla każdego, niezależnie od preferencji czy wieku. Można znaleźć poradniki, kryminały, książki humanistyczne czy nauk ścisłych. Wśród wielu bestsellerów i dobrze znanych tytułów książek znaleźć można między innymi serię Remigiusza Mroza “Chyłka”, a także dobrze znaną rodzicom i dzieciom serię o przygodach Pucia.

Jedną z bardziej znanych pozycji wydawnictwa Świat Książki jest “Potęga podświadomości”, której autorem jest Joseph Murphy. Motywacyjny poradnik uświadamia czytelnikom, że wszelkie bariery występują jedynie w naszej głowie, a rzeczy nawet najbardziej nieosiągalne mogą w rzeczywistości być na wyciągnięcie ręki. Wystarczy jedynie mocno w nie wierzyć. W książce znaleźć można wiele praktycznych porad dotyczących zmian w myśleniu, ale i w sposobie na wykorzystanie siły podświadomości. 

Zachęcamy do zapoznania się z pozostałą ofertą w naszym sklepie. Oferujemy książki dla fizjoterapeutów, ale nie tylko! Znaleźć można atlasy, książki o anatomii człowieka, ale również wiele pozycji z zakresu psychologii.