Polski producent sprzętu rehabilitacyjnego – Juventas 

 

Juventas to Polski producent wyposażenia medycznego oraz sprzętu rehabilitacyjnego, a swoją działalność marka rozpoczynała od sprzedaży stołów do masażu. Produkty marki Juventas dostarczane są do wielu placówek takich jak gabinety masażu, fizjoterapii, rehabilitacji, salonów kosmetycznych czy do szpitali. W naszej ofercie znajdują się m.in. stoły rehabilitacyjne Juventas, które projektowane są z naciskiem na komfort i wygodę pacjenta, jak i specjalisty. Stoły cechują się wysoką jakością, stabilnością oraz estetycznym wyglądem. 

W sklepie Acus Med oferujemy np. elektryczny stół rehabilitacyjny EVO 3 L E, który umożliwia ułożenie pacjenta w pozycji Pivota. Łóżko zapewnia wysoki komfort pracy specjalisty, ale także zapewnia wygodę pacjenta. Posiada zagłówek z otworem i zatyczką, dzięki czemu pacjent może swobodnie oddychać, a regulacja wysokości pozwala dopasować wysokość stołu do potrzeb specjalisty.

Oprócz tego posiadamy w sprzedaży także osprzęty do kabiny oraz kabinę UGUL. Kabina stanowi wyposażenie w gabinecie rehabilitacyjnym, fizjoterapeutycznym czy w szpitalu. W połączeniu z osprzętem oraz stołem rehabilitacyjnym stworzy podstawowe wyposażenie sprzętu niezbędnego w pracy specjalisty.