O nas

Witaj! Pewnie tu jesteś, bo ciekawi Cię kim jesteśmy?

Otóż, jesteśmy fizjoterapeutami, lekarzami i naturopatami, których połączyło zamiłowanie do suchego igłowania i akupunktury. Najczęściej spotykamy się w Spale, gdzie uczymy sztuki igłowania. Jesteśmy jednak rozmyci po całej Polsce, od Rzeszowa, przez Tomaszów Mazowiecki aż po podlaski Goniądz.

Jak już przeczytałeś wyżej, sami bardzo dużo igłujemy więc wszystkie igły testowaliśmy we własnych gabinetach. Dzięki temu możemy pomóc dobrać Ci, taki produkt jaki potrzebujesz.

W naszej firmie jesteśmy silnie nastawieni na sukces, nad którym codziennie pracuje sztab młodych i zdolnych ludzi. To dzięki nim w firmie panuje nieziemsko miła, a wręcz rodzinna atmosfera! Kuba, Andrzej, Asia, Kamila, Kasia, Viola, Diana, Ilona i Iza – to oni skutecznie tworzą wartości, szybko reagują na zmiany zachodzące na rynku i wychodzą naprzeciw potrzebom nowych klientów. Dzięki zaangażowaniu pracowników firmy, wybraliśmy tylko te produkty o najwyższej jakości, służące m.in. do rehabilitacji sportowej, kinesiotapingu, akupunktury oraz pinoterapii.

Jesteśmy pionierem w sprzedaży najlepszej jakości igieł do akupunktury SOMA, dostępnych w różnych rozmiarach. SOMA to polski produkt, po który coraz częściej sięgają fizjoterapeuci sportowi oraz akupunkturzyści z całej Polski. Komentarze i opinie jakie otrzymujemy od zadowolonych klientów są dla nas najcenniejsze i stanowią motor do działania, nieustannego poszerzania asortymentu, udoskonalania nowych ofert. Sukces napędza kolejny sukces dlatego w najbliższym czasie planujemy skoncentrować aktywność również na rynkach zagranicznych!

Stawiamy na jakość nie tylko naszych produktów, ale i obsługi. Produkt, który u nas zamówisz jest wysyłany do Ciebie w ciągu kilku godzin po to, byś na drugi dzień miał go u siebie w gabinecie.

Zamówienia można odebrać bezpośrednio w Kolbuszowej.
Nasza siedziba znajduje się na ulicy Mielecka 105.
Więcej informacji na temat odbioru bezpośredniego oraz kontaktu z nami znajdziesz w zakładce KONTAKT