POSTARAMY SIĘ BYĆ U CIEBIE JUTRO

PRZEKONAJ SIĘ JAK WYGODNE SĄ ZAKUPY W ACUS MED

Czy długość ma znaczenie? W kwestii czasu realizacji złożonego zamówienia – oczywiście, że tak! 🙂

 

Zamówienia złożone i skompletowane od poniedziałku do piątku

Zamówienia, które wpływają do nas do godziny 12:00, staramy się pakować i wysyłać jeszcze tego samego dnia (wyłącznie przy wyborze sposobu płatności tpay lub płacąc pobraniem). Zamówienia złożone po godzinie 12:00 z reguły są pakowane i wysyłane w ciągu następnego dnia roboczego.

 

Zamówienia złożone w soboty i niedziele

Jeśli jesteś zwolennikiem weekendowych zakupów i złożysz zamówienie w sobotę lub niedzielę, ekipa Acus Med ślicznie zapakuje i zrealizuje Twoje zamówienie w ciągu najbliższego dnia roboczego. Niekiedy zdarza się , że wyżej wymienione terminy realizacji mogą ulec wydłużeniu , ale nie martw się – natychmiast powiadomimy Cię o tym.

 

Kiedy przesyłka zjawi się u Ciebie?

 

  • KURIER DPD oraz INPOST

Cenimy sobie szybkość i fachowość wykonywanych usług, dlatego wybraliśmy kurierów DPD oraz InPost, którzy postarają się dostarczyć Ci paczuszkę w ciągu 24H od momentu spakowania zamówienia.

 

  • PACZKOMAT IN POST

Chłopaki dołożą wszelkich starań, aby Twoja przesyłka znalazła się w wybranym przez Ciebie paczkomacie w ciągu 48H – również w sobotę lub niedzielę, dzięki opcji Paczkomat w weekend!

 

  • ODBIÓR OSOBISTY

Zamówienia złożone w dni robocze od poniedziałku do piątku można odebrać tego samego dnia do godziny 16:00 w siedzibie firmy, która znajduje się przy ul. Mieleckiej 105 w Kolbuszowej Dolnej.

 

  • WYSYŁKA DO KRAJÓW  EUROPEJSKICH

W tym przypadku czas doręczenia przesyłki  jest mocno zróżnicowany. W celu uzyskania informacji, napisz do nas! info@acusmed.pl 🙂

Acus Med - wysyłka w 24h - postaramy się być u Ciebie jutro