• KATEGORIE
  • KATEGORIE
  • Dr Dean Burnett – autor książek 

    Dean Burnett jest naukowcem z dziedziny neurologii, a oprócz tego wykłada na Uczelni Wyższej w Cardiff i Birmingham. Prowadzi także bloga, jest komikiem oraz pełnoetatowym pisarzem i autorem książek, które zdobyły popularność na całym świecie. 

    Urodził się i wychował w małej miejscowości na terenie południowej Walii. Od najmłodszych lat interesował się różnego rodzaju wystąpieniami publicznymi i surrealistycznym poczuciem humoru. Ukończył doktorat z neurologii na Uniwersytecie w Cardiff. 

    Obecnie Dean Burnett prowadzi regularnie bloga i pisze różnego rodzaju artykuły do popularnych czasopism oraz lokalnych gazet, a także występuje  w programach i kanałach radiowych. Dodatkowo regularnie występuje na festiwalach naukowych i literackich w Wielkiej Brytanii i zajmuje się tworzeniem książek. W naszym sklepie znajdziesz dwa najpopularniejsze tytuły jego autorstwa tj. “Happy mózg – skąd się bierze szczęście i co mózgowi do tego” i “Gupi mózg – w co tak naprawdę pogrywa Twoja głowa”. Te dwie pozycje zyskały miano światowych bestsellerów i cieszą się zainteresowaniem zarówno wśród młodszych jak i starszych czytelników. Świetny humor oraz przystępny język, którym posługuje się autor sprawia, że czyta się je niezwykle szybko i przyjemnie. Ich dodatkową zaletą jest to, że zawierają mnóstwo cennych informacji na temat procesów zachodzących w ludzkiej głowie podczas przeróżnych codziennych sytuacji.

    Acus Med Sp. z o.o. Reviews with ekomi-pl.com