Wywóz odpadów medycznych

Korzyści płynące ze współpracy z nami:

  • Oferta przeznaczona jest wyłącznie dla klientów ACUS MED Sp.z o.o.
   oraz absolwentów szkoleń lek.med. Radosława Składowskiego
  • Miesięczna opłata to jedyne 50 zł miesięcznie (+8% VAT). Abonament obejmuje wywóz do 1 kilograma miesięcznie. To prawdopodobnie najniższa cena w Polsce!
  • Odbiór odpadów na zlecenie telefoniczne
  • Odbiór na terenie prawie całej Polski w województwach: Zachodniopomorskim, Pomorskim, Warmińsko-mazurskim, Łódzkim, Mazowieckim, Podlaskim,Lubelskim, Opolskim , Śląskim. dolnośląskim
  • Umowa zawierana jest na cały rok! Jeśli Jednak zdecydujesz się na podpisanie umowy w czerwcu, to opłatę poniesiesz za 7 miesięcy
  • Zawierasz umowę nie wychodząc z domu

 

EMKA Spółka Akcyjna

Sprawdzony partner w sektorze usług odbioru i unieszkodliwiania odpadów medycznych. Rozbudowany potencjał logistyczny pozwala na świadczenie usług z zakresu transportu odpadów medycznych na terenie prawie całego kraju.

Dla firmy EMKA S.A. każdy klient jest wielki i tak samo ważny, niezależnie od ilości i rodzaju odpadów, jakie przekazuje do unieszkodliwienia.

Dla zapewnienia właściwej jakości świadczonych usług oraz kontroli nad całym procesem związanym z unieszkodliwianiem odpadów, EMKA S.A. posiada we własnym użytkowaniu instalacje do termicznego przekształcania odpadów, a także współpracuje w tym zakresie z wybranymi, sprawdzonymi i gwarantującymi bezpieczeństwo technologiczne i prawne podwykonawcami.

Formularz zgłoszeniowy


Przedstawiciel EMKA

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z przedstawicielem firmy EMKA spółka akcyjna.

Jolanta Winkler

Starszy Pełnomocnik Handlowy
+48 505 118 183